بانک دی


الف) طرح سفیر سلامت

پایش سلامت و معاینات ادواری از جمله خدماتی است که در سال هایی اخیر سازمان های پویا و مدرن برای ارتقا بهره وری و رضایت مندی کارکنان خود انجام می دهند. در این راستا طرح سفیر سلامت توسط شرکت دانش بنیان سفیران سلامت و نشاط طراحی گردید و مورد استقبال سازمان ها و شرکت های بسیاری قرار گرفت. این طرح شامل ۳ بخش ارزیابی ساختار قامتی و تجویز تمرینات اصلاحی، آنالیز ترکیبات بدنی و تجویز توصیه های ورزشی و ارزیابی عادات غذایی و تجویز رژیم های غذایی فردی برای کارکنان سازمان ها می باشد.
در بانک ارزش آفرین دی بخش اول این طرح برای حدود ۱۰۰۰ نفر از کارکنان و مدیران توسط متخصصین شرکت با موفقیت انجام شد و در پایان رضایت متقاضیان را به ارمغان آورد. در ادامه کلیپی از اجرای طرح سفیر سلامت در بانک دی را مشاهده می فرمایید.

 

 

شایان ذکر است در پایان برای هر فرد متناسب با ارزیابی صورت گرفته بسته های آموزشی تمرینات اصلاحی برای عارضه های اسکلتی عضلانی رایج در زندگی کارمندی ارسال گردید. به طور مثال ناهنجاری هایی چون کف پای صاف و گود، گودی کمر، کمر صاف، گرد پشتی و بسیاری عارضه های دیگر در این طرح به دقت ارزیابی گردید و در پایان برای رفع هر کدام از این عارضه ها تمرینات اصلاحی معتبر و تخصصی طراحی و تجویز گردید و از طریق بانک برای مدیران و کارکنان ارسال شد. در ادامه گالری مرتبط با اجرای این طرح را مشاهده می فرمایید.

برای اجرای این طرح در سازمان خود می توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۶۴۳۸۴۸            ۰۹۱۲۰۴۷۳۸۹۲

ب) طرح سنجش آمادگی جسمانی کارکنان

آمادگی جسمانی و سلامت فیزیکی در کنار سایر ویژگی های فنی و روانی در ارتقا بهره وری سرمایه انسانی سازمان ها و مجموعه ها بسیار اهمیت دارد. از این رو سازمان های پیشگام در راستای ارتقای شاخص های کیفیت در مدریت منابع انسانی در بدو استخدام اقدام به سنجش مهمترین شاخص های آمادگی جسمانی می نمایند.  در این بین بانک دی بعنوان یکی از بانک های خصوصی کشور نگاه ویژه ای به منابع انسانی خود دارد و برای این منظور طرح های متنوعی را اجرا می کنند. در این راستا کلیه افرادی که تمایل به جذب در بانک دی دارند در طرح سنجش آمادگی جسمانی کارکنان بانک دی شرکت کنند و در پایان برای هر فرد یک پرونده تندرستی تشکیل می گردد.

 

 

در انتهای اجرای طرح نمره هر فرد در مهم ترین فاکتورهای آمادگی جسمانی تعیین می گردد و سپس بر اساس نتایج طرح و پرونده ای که تشکیل می شود سیر پیشرفت در حوزه سلامت فیزیکی و تندرستی طراحی و پیگیری می شود. افراد متناسب با نیاز خود توصیه ها ورزشی و تغذیه ای لازم را دریافت می کنند و در صورت نیاز به توجه ویژه تحت نظر قرار گرفته و برنامه های ورزشی مورد نیاز خود را اجرا می کنند.

برای اجرای این طرح در سازمان خود می توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۶۴۳۸۴۸            ۰۹۱۲۰۴۷۳۸۹۲