درباره ما

ما کی هستیم

شرکت ورزشی سفیران سلامت و نشاط(مرکز علمی ورزشی سفیر) در اواخر سال ۱۳۹۴ با هدف ارایه خدمات و کالاهای دانش بنیان در حوزه ورزش شروع به کار کرد. امروزه تغییر نگاه سنتی به علوم ورزشی از جمله اقدامات ارزشمند محسوب می شود. در حال حاضر و با توجه به تغییرات اساسی که در سبک زندگی مردم و نمودار جمعیتی کشور ایجاد شده است ورزش و کارکردهای آن در جامعه ایرانی نیز با تحولاتی باید همراه باشد.

امروز سبک زندگی غیر فعال، رواج سرگرمی های ایستا و مجازی در کنار افزایش تنش های ناشی از مشکلات اقتصادی و ناهنجاری های اجتماعی سن انواع بیماری های جسمی و روانی را کاهش داده است. از طرفی حرکت نمودار جمعیتی کشور از جمعیت جوان به طرف جمعیت میان سال و سالمند در کنار رواج تک فرزندی در خانواده های ایرانی اهمیت جلوگیری از افتادگی و پیشگیری از پیری و بیماری های صعب العلاج را در صدر اولویت های جامعه قرار داده است. لذا از آن جایی که در این برهه از زمان، پیشگیری مقدم است بر درمان و از طرفی پدیده تک فرزندی باعث توجه بیش از پیش خانواده ها به فرزندان تا سنین جوانی شده است بنابراین ورزش علمی و معتبر روز به روز نقش و اهمیت بسزایی را پیدا خواهد نمود.

از این رو ما در شرکت سفیران سلامت و نشاط تلاش کرده ایم تا با بهره­ گیری از بهترین متخصصان علوم ورزشی دانشگاه تهران ‌بتوانیم خدماتی نو و دانش بنیان با استفاده از کادری مجرب را برای سنین مختلف و تمامی اقشار جامعه ارایه نماییم. هدف اصلی ما کمک به فراگیر شدن ورزش و فعالیت بدنی در بین اقشار جامعه،‌آگاهی بخشی در این حوزه،‌ ترویج نقش بزرگ ورزش در پیشگیری از انواع بیماری های جسمی و روانی،‌ کمک به فرآیند هدایت ورزشی فرزندان این مرز و بوم و به طور کلی تامین نیازهای ورزشی خانواده ها و انواع شرکت ها،‌ ادارات، سازمان و کارخانجات بخش دولتی، خصوصی و عمومی می باشد


برنامهما

hadaf
politics_globalization
icon_trophy
null

مهدی غفوری یزدی

مدیرعامل شرکت

null

دکترمهدی شهبازی

رئیس هیات مدیره شرکت

null

محمد کلانتریان

دانشجوی دکتری

null

مجید شریفی

دانشجوی دکتری

null

ایمان صحرائیان

دانشجوی دکتری

null

دکترهاشم پیری

-

null

ریحانه عزتی

کارشناس ارشد

null

محمد حمیدی

دانشجوی کارشناس ارشد

null

محمد شهابی

دانشجوی کارشناسی ارشد

null

اکبر بهلول

دانشجوی دکتری